Doorgaan naar hoofdcontent

AIVD en MIVD delen 7 momenten om een cyberaanval te stoppen

 


 
AIVD en MIVD delen 7 momenten om een cyberaanval te stoppen
De inlichtingendiensten AIVD en MIVD komen met tips om cyberaanvallen tegen te gaan. In een brochure die de diensten vandaag hebben uitgegeven, geven zij bestuurders, beleidsadviseurs en managers van de Rijksoverheid en de vitale sector inzicht in de werkwijze van statelijke actoren. Ook komen zij...
 
Gratis juridisch consult Spanje
Het boek U en de wet in Spanje is een op de Nederlandstalige markt gericht overzicht van gebruiken en wetten in Spanje, samengevat in één boek. Een onmisbaar hulpmiddel voor wie zich in Spanje wil vestigen. Vanaf nu heeft u na aankoop recht op een gratis online juridisch professioneel consult. The...
 
Omafietsen uit Amsterdam krijgen tweede leven in Spanje
De typisch Nederlandse omafiets waarmee studenten zich een weg door de stad banen rijdt inmiddels ook rond in Burgos, Valladolid, Valencia en Madrid. De Spaanse David Saiz en Ana Castán zagen namelijk wel toekomst voor deze fiets in Spanje.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.