Doorgaan naar hoofdcontent

BTS-menu zorgt voor chaos bij McDonald’s restaurants Indonesië

 


 
BTS-menu zorgt voor chaos bij McDonald's restaurants Indonesië
BTS, een Zuid-Koreaanse jongensband, is razendpopulair in Indonesië, en dat blijkt ook wel uit het volgende nieuwsbericht:  restaurants van McDonald's in Indonesië moesten op woensdag (9/6/2021) op last van de lokale autoriteiten tijdelijk hun deuren sluiten wegens een stormloop op een...
 
Combineer een strand- én bergvakantie in de Zillertal Arena
Na maandenlang een negatief reisadvies te hebben gehad, is eindelijk het verlossende woord gekomen waar heel Nederland met smart op heeft zitten wachten. We kunnen weer op vakantie naar Oostenrijk! Nu
 
Yoga geeft mij tijd


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.