Doorgaan naar hoofdcontent

De triënnale van Brugge daagt je uit: vind alle nesten en leer zien in het donker

 


 
De triënnale van Brugge daagt je uit: vind alle nesten en leer zien in het donker
Tot 24 oktober 2021 kun je werk bekijken van dertien kunstenaars en architecten die zich hebben gebogen over het thema 'TraumA'.
 
Google zoekopdrachten naar Spanje met 200 procent omhoog
De versoepelingen van de reisrestricties die veel landen momenteel doorvoeren gaan hand in hand met een groeiend aantal boekingen van vakanties en reizen voor andere doeleinden. De hernieuwde belangstelling voor reizen is ook in cijfers van Google terug te zien.
 
Study of the biomass potential in Côte d'Ivoire
Deze studie gaat over agrarische reststromen in Ivoorkust. De studie laat zien welke soorten (en hoeveelheden) resten vrijkomen in vijf landbouwwaardeketens: cashew, rubber, cassave, palmolie en ... Lees meer


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.