Doorgaan naar hoofdcontent

De weduwe van Indië: Portier_Rumpf

 


 
De weduwe van Indië: Portier_Rumpf
Oma Rumpf is Francisca Phauline Smith, geboren 1898 te Prambonan, Klaten en overleden 1991 in Den Haag. Het zou kunnen dat haar vader Carolus Martinus Smith op de suiker en indigo-plantage Prambonan werkte. Haar moeder was Amelia Smith, geboren 1853 … Lees verder →
 
Haringparty 2021
Erfasst am 06/20/2021 - 17:51
 
Dertig Spaanse ex-politici verdienen miljoenen na plaatsing bij staatsbedrijven
Minstens zes voormalige ministers en meer dan 20 voormalige politieke vertegenwoordigers of hoge ambtenaren zitten in de raden van bestuur van Spaanse staatsbedrijven zoals Indra, enagas of red Eléctrica. Zo blijkt een carrièrestart als politicus niet zo'n slecht i


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.