Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph

 


 
Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph
 
Kansenwebinar over verduurzaming chemische sector Japan
Bent u actief in de chemische sector? En wilt u graag zakendoen met Japan? Doe dan mee aan dit webinar op 29 juni. U hoort uitgebreid over de kansen die verduurzaming van de Japanse chemische sector ...
 
Alle inwoners van Jakarta, boven de 18 jaar, kunnen zich laten inenten tegen Covid-19
Alle inwoners van Jakarta, boven de 18 jaar, kunnen zich nu laten inenten tegen Covid-19. Dat heeft het Indonesische ministerie van Volksgezondheid bekendgemaakt.  Het ministerie heeft daartoe besloten naar aanleiding van het toenemende aantal Covid-19-gevallen in de Indonesische hoofdstad....


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.