Doorgaan naar hoofdcontent

e-Waste, a valuable circular mine field for CN-EU collaboration

 


 
e-Waste, a valuable circular mine field for CN-EU collaboration
With volumes increasing with 20% each year, e-waste is now the fastest growing type of waste in the world. China is the distribution center of 70% of global e-waste and a big e-waste production and ...
 
Nederlands consortium aan de slag in Kazachstan
Een consortium van toonaangevende bedrijven uit de Nederlandse tuinbouwsector gaat fors investeren in Kazachstan. Hierover zijn onlangs afspraken gemaakt met de overheid in het Centraal-Aziatische land. Het gaat om een investering in onder meer bouw van kassen, biologische gewasbescherming,...
 
Interview: Ralf van Kan van Polymedia Europe over ondernemen in Frankrijk
Met meer dan 20 jaar ervaring is Polymedia Europe een vooraanstaand audiovisueel leverancier en integrator van digitale oplossingen voor bedrijven en organisaties die kiezen voor efficiënter ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.