Doorgaan naar hoofdcontent

Hongkong stelt tijdelijk verbod in op passagiersvluchten uit Indonesië

 


 
Hongkong stelt tijdelijk verbod in op passagiersvluchten uit Indonesië
Hongkong komt met een tijdelijk verbod op alle passagiersvluchten, waaronder ook transitvluchten, uit Indonesië. De autoriteiten in Hongkong hebben Indonesië aangemerkt als zeer hoog risicoland. Het tijdelijke verbod treedt op vrijdag 25 juni 2021 in werking.  De autoriteiten in Hongkong...
 
TRAILER - DRUK.
 
Europa gaat verder open: We mogen weer op reis
De coronatijd vol genoodzaakte staycations komt stilaan tot een eind. Gisteren gaf het ministerie van Buitenlandse Zaken nog meer landen een geel reisadvies, waardoor bijna heel Europa nu groen of geel kleurt. We kunnen dus uitkijken naar een échte zomervakantie, inclusief reizen naar het...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.