Doorgaan naar hoofdcontent

Koning benoemd Bauer tot adjudant in buitengewone dienst

 


 
Koning benoemd Bauer tot adjudant in buitengewone dienst
Koning Willem-Alexander heeft luitenant-admiraal Rob Bauer benoemd tot adjudant in buitengewone dienst. De benoeming van Bauer is vanwege zijn verdiensten voor de Nederlandse krijgsmacht en gaat in per 28 april 2021. Vanwege de coronamaatregelen die toen golden vond de ceremoniële aanzegging...




 
Vergoeding paramedische herstelzorg vanuit basispakket een jaar langer mogelijk
Mensen die na het doormaken van Covid-19 last hebben van ernstige klachten of beperkingen kunnen onder voorwaarden paramedische herstelzorg vergoed krijgen uit het basispakket. De regeling zou aflopen op 1 augustus 2021, maar wordt, op verzoek van de Tweede Kamer, verlengd tot 1 augustus 2022. Ook...




 
LanguageOne Muscat @languageonemuscatoman


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.