Doorgaan naar hoofdcontent

Koning bezoekt Open Studios Rijksakademie van beeldende kunsten tijdens 150-jarig jubileum

 


 
Koning bezoekt Open Studios Rijksakademie van beeldende kunsten tijdens 150-jarig jubileum
Zijne Majesteit de Koning bezoekt donderdagmiddag 24 juni de Open Studios van de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam ter gelegenheid van het 150-jarig bestaan van het instituut. Tijdens de Open Studios laten vierenveertig Nederlandse en internationale kunstenaars de resultaten zien van...
 
De triënnale van Brugge daagt je uit: vind alle nesten en leer zien in het donker
Tot 24 oktober 2021 kun je werk bekijken van dertien kunstenaars en architecten die zich hebben gebogen over het thema 'TraumA'.
 
Starting 17 June: Artists in Conversation DutchCulture presents Artists in Conversation: a dialogue between artists of different nationalities, exploring their perspectives on the cultural climate. 10 Jun 2021 Image
Open Call for projects: International Arts Joint Fund The Netherlands-South Korea


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.