Doorgaan naar hoofdcontent

Malaysia may see strong GDP recovery in 4Q2021

 


 
Malaysia may see strong GDP recovery in 4Q2021
Malaysia can look forward to strong economic recovery in the fourth quarter this year if the Government's actions to contain the virus are proven to be effective in bringing down the number of COVID – 19 cases. Minister in the Prime Minister's Department (Economy) Datuk Seri Mustapa...
 
Het Spaanse woord of zin van de dag (299)
DOE MEE met onze gratis Spaanse lessen waarin we elke dag Spaanse woorden en zinnen plaatsen, uitleggen en beschrijven.
 
Win een zomervakantie in het 4* resort VAYA Fieberbrunn
Reizen naar Oostenrijk is eindelijk weer officieel toegestaan. Om dit te vieren hebben we samen met Sunweb een hele leuke winactie opgezet. Door het juiste antwoord te geven op de prijsvraag, kun je e


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.