Doorgaan naar hoofdcontent

Meet our regional board member | Poznań

 


 
Meet our regional board member | Poznań
Bimonthly informal meeting for all regional members in a specific region to meet NPCC's regional board member. For more information please contact [email protected] Read more
 
Green City Ukraine - market report
In Oekraïne komt steeds meer aandacht voor groene plekken maken in de stad. Dit uitgebreide Engelstalige rapport beschrijft de ontwikkelingen, kansen en drempels in deze sector. Verschillende publieke en private spelers komen aan bod. Ook geeft het rapport praktische informatie en tips om deze...
 
Opening tentoonstelling De Gouden Koets
Nationaal. Datum: 17 juni 2021. Locatie: Amsterdam Museum, Amsterdam. Koning Willem-Alexander opent de tentoonstelling 'De Gouden Koets'. Na een restauratie van ruim 5 jaar is de Gouden Koets weer te bezichtigen voor publiek.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.