Doorgaan naar hoofdcontent

Minister-president Rutte spreekt (digitaal) met premier Lee van Singapore

 


 
Minister-president Rutte spreekt (digitaal) met premier Lee van Singapore
Minister-president Rutte heeft donderdag 1 juli 2021 een virtuele ontmoeting met minister-president Lee van Singapore. Het gesprek staat in het teken van de diplomatieke en economische samenwerking tussen Nederland en Singapore.
 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo
 
Het Puccini Festival Torre del Lago
open posities Het Puccini-festival van Torre del Lago is één van de meest verwachte evenementen van het rijke culturele leven van Toscane, het belangrijkste operafestival van Italië en het enige ter...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.