Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Vereniging Dresden @nederlandseverenigingdresden

 


 
Nederlandse Vereniging Dresden @nederlandseverenigingdresden
 
Webinar over kansen in de Indiase sector 'digital health'
Bent u ondernemer in de digitale gezondheidszorg en heeft u interesse in de Indiase markt? Ontdek uw kansen tijdens dit webinar op dinsdag 6 juli. Wij praten u bij over de nieuwste ontwikkelingen aan ...
 
12MP takes into account National Recovery Plan, says Mustapa
The report on the 12th Malaysia Plan (12MP) will take into account all factors related to the ongoing situation and post-Covid-19, including the National Recovery Plan (NRP), said Minister in the Prime Minister's Department (Economy) Datuk Seri Mustapa Mohamed. He said the 12MP is almost...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.