Doorgaan naar hoofdcontent

Netherlands India Business Meet

 


 
Netherlands India Business Meet
It is our great pleasure to invite you for the Netherlands India Business Meet (NIBM) scheduled on Thursday 17 June 2021 from 15.00-19.15hrs CET (online). For more than a decade the NIBM attracts ...
 
De wereld rond op acht eilanden als gevarieerde vakantie-optie
Veel vakantiebestemmingen in Spanje trekken alles uit de kast om nog zoveel mogelijk toeristen te trekken voor de komende maanden. Ook de Canarische Eilanden. Dit is namelijk veel meer dan een zon, zee en strandbestemming!
 
De neushoorns van Mkomazi National Park… zes jaar later
Het is één van de minst bezochte parken in Noord-Tanzania. En tegelijkertijd ook één van de meest bijzondere. Ondanks dat het op amper drie uur rijden van Arusha ligt, behoort het niet tot de welbekende highlights of must-sees  waar je zeker geweest moet zijn. Toch heeft Mkomazi National Park ons...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.