Doorgaan naar hoofdcontent

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo

 


 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo
 
Seroendeng Sum&Sam
Mail:Ik heb een vraagje, recent heb ik seroendeng van SUM&SAM gekocht. Bij ingrediënten staan kruiden en specerijen. Ik ben zeer allergisch voor paprika, rode peper etc. (eigenlijk alles uit de capsicum familie), mijn vraag is of dit onderdeel uitmaakt van … Lees verder →
 
Echtpaar Hoorn-Loomans uit Rucphen zestig jaar getrouwd
Een bijzonder plek voor een eerste ontmoeting, dat gold voor Greet Hoorn-Loomans (81) en Nico Hoorn (88) uit Rucphen die op 17 juni hun Diamanten huwelijk vierden. Het waren de jaren na de Japanse bezetting van Indonesië. De Indisch-Nederlandse burgerbevolking … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.