Doorgaan naar hoofdcontent

NVL VoetbalCafé 2021 – Noord-Macedonië – Nederland

 


 
NVL VoetbalCafé 2021 – Noord-Macedonië – Nederland
In 2021 gaat het EK Voetbal voor mannen van start, dit wordt als vanouds gevierd met een NVL Voetbalcafe op de dagen dat Nederland speelt.
 
Prijsvraag verduurzamen iconische stadskerken: drie teams geselecteerd voor ontwerpfase
Negen teams hebben een visie ingezonden voor één van de drie ontwerpthema's voor de prijsvraag 'Sublieme schoonheid | sublieme duurzaamheid'. Daaruit heeft de jury nu drie teams geselecteerd. Deze teams zijn uitgenodigd om hun visie uit te werken tot een schetsontwerp.
 
Nederland blijft inzetten op een stabiel Afghanistan
Eind juni zullen de laatste Nederlandse militairen na bijna 20 jaar inzet terugkeren uit Afghanistan. Nederland gaat daarmee een nieuwe fase in van de internationale samenwerking met Afghanistan. Afghanistan bevindt zich op een kruispunt: het vredesproces is fragiel en we moeten ervoor waken dat de...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.