Doorgaan naar hoofdcontent

Ontdek je plekje nr. 377

 


 
Ontdek je plekje nr. 377
 
crowdfunding: Kruisbestuiving
Op deze website houden we u graag op de hoogte van de totstandkoming van de documentaire die het verhaal gaat vertellen over de kruisbestuiving in de toegepaste kunst en architectuur tussen Nederland en Indonesië. Frans Leidelmeijer, expert op het gebied … Lees verder →
 
Geschiedenis van de bamischijf/-bal
Snack is het Engelse woord voor 'een tussendoortje'. Maar op de gevel staat 'tussendoortjeswinkel' een beetje raar, dus is het snackbar geworden. Een appel is overigens ook een tussendoortje, maar die noemen we geen snack. Nee, 'snacken' is 'een vette … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.