Doorgaan naar hoofdcontent

Rembrandt Dutch Club

 


 
Rembrandt Dutch Club
To all our members, We wish you to remain safe and healthy during this lockdown. We have been forced to shut until further notice. We will notify through Facebook when we will be able to open again.Operating status for Council venues and facilitieswww.blacktown.nsw.gov.auOperating status...
 
Gepaste aandacht tijdens Veteranendag: 'Hopelijk volgend jaar weer een normale dag'
In Den Haag is vandaag voor het 2e jaar op rij in aangepast vorm stilgestaan bij Veteranendag. Net als vorig jaar was er door COVID-19 geen defilé of openbare medaille-uitreiking. Wel was koning Willem-Alexander er deze 17e editie bij. Ondanks de beperkingen was er de gepaste aandacht voor de meer...
 
André Rieu - I hear the sounds of cymbals (Hör ich Zimbalklänge)


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.