Doorgaan naar hoofdcontent

Soeboer weer open

 


 
Soeboer weer open
De toekomst van Haags-Indisch icoon Soeboer was enige tijd onzeker. Al voor de coronacrisis moesten restaurateurs Ragner en Nathalie Flink zware tegenslagen verwerken. Maar na lange tijd gaat het bekende restaurant aan de Brouwersgracht vanavond eindelijk weer open. AD.nl
 
Lezing Dr. Hendrik E. Niemeijer op ALV van IGV
IGV : Op zaterdag 19 juni gaf Dr. Hendrik E. Niemeijer een lezing over digitale conservering van o.a. kerkregisters op de Molukken. Meer dan 500 kerkboeken en andere archieven zijn opgespoord, soms per speedboot, en op Saparua gescand. Binnenkort komen … Lees verder →
 
Netherlands School Society @NetherlandsSchool


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.