Doorgaan naar hoofdcontent

Spanje maakt einde aan mondkapjesplicht in buitenlucht

 


 
Spanje maakt einde aan mondkapjesplicht in buitenlucht
Goed nieuws: Spanje beeïndigt per volgende week zaterdag 26 juni de mondkapjesplicht. Vanaf die dag kun je het beschermende gezichtsmasker thuis laten als je de straat op gaat of de natuur in wilt. De beslissing werd gesteund door een tiental regio's.
 
18 juni 2021: Integrale persconferentie premier Rutte en minister De Jonge
 
Kleuters De afgelopen vier lesweken hebben de kleuters veel geleerd over het thema 'vervoer'. Kleuters De afgelopen vier lesweken hebben de kleuters veel geleerd over het thema 'mijn lijf' en 'ziek zijn'. zintuigen werkjes skelet - Lenardo lichaamsdelen t


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.