Doorgaan naar hoofdcontent

Spanje wijzigt pensioenstelsel en presenteert eerste maatregelen

 


 
Spanje wijzigt pensioenstelsel en presenteert eerste maatregelen
De Spaanse regering presenteert samen met vakbonden en werkgeversorganisaties de eerste hervormingen van het pensioenstelsel. Prépensioen zal nog minder aantrekkelijk worden in Spanje en een van de maatregelen van Rajoy zal worden ingetrokken.
 
Noël van 't End slaat op Olympic Day eerste Anton Geesink-herdenkingsmunt
 
C-17's brengen mensen en materieel uit Afghanistan thuis
2 C-17 transporttoestellen van de internationale Heavy Airlift Wing vlogen de afgelopen 2 weken af en aan tussen Roemenië en Afghanistan. Via de luchtbrug kwamen Europese NAVO-militairen en materieel terug vanuit onder meer Kabul en Baghram. Via de luchtbrug kwam ook het laatste Nederlandse...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.