Doorgaan naar hoofdcontent

Tweetalige Kids

 


 
Tweetalige Kids
 
Deze week nog eens 160.000 vaccins naar Suriname
Nederland zal deze week nog eens 160.000 vaccins naar Suriname sturen om te helpen bij de bestrijding van het Coronavirus. Dit heeft minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) laten weten aan zijn Surinaamse ambtsgenoot Amar Ramadhin, die hem om hulp heeft verzocht. De...
 
Bart Werdmuller von Elgg, bersiapslachtoffer te Slawi
Mail van P. van den Broek: Volgens de Gravendienst werden in 1949 de stoffelijke resten van dhr. Werdmuller van Elgg , bijnaam "Bart" herbegraven in een verzamelgraf op de begraafplaats Kalibanteng te Semarang.Hij werd in de Bersiapperiode in de omgeving … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.