Doorgaan naar hoofdcontent

Uur 2: Multatuli in Indonesië,

 


 
Uur 2: Multatuli in Indonesië,
Beluister deze radio-uitzending: Uur 2: Multatuli in Indonesië, Kassiewijle #3 Het dode lichaam OVT 13-06-202113 juni 2021Soekarno stond erom bekend dat hij graag Multatuli citeerde wanneer hij de Nederlandse wandaden ter sprake bracht. De Max Havelaar – 'eene memorie van … Lees...
 
Documentaire Indisch Zwijgen in de maak
De recente film De Oost heeft veel losgemaakt in Nederland. Met name als het gaat over het optreden van Nederland in de voormalige Indonesische kolonie. Het aankomende project Indisch Zwijgen zal nog wat verder op dit onderwerp ingaan. In deze … Lees verder →
 
Raad en Daad in Frankrijk stelt zich voor


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.