Doorgaan naar hoofdcontent

Vrachtwagenchauffeurs vinden veilige wachtplaats op Schiphol via app

 


 
Vrachtwagenchauffeurs vinden veilige wachtplaats op Schiphol via app
Amsterdam Airport Schiphol start samen met Connected Transport Corridor (CTC) Amsterdam Westkant een pilot die het digitaal inzichtelijk maakt voor vrachtwagenchauffeurs om een veilige wachtplek te vinden als ze niet direct kunnen laden en lossen bij aankomst op de luchthaven. Dit draagt bij aan...
 
Selectie OranjeLeeuwinnen - Olympische Spelen
 
Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Villa Pinedo
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft woensdagmiddag 16 juni in Maarssen een werkbezoek gebracht aan het buddyprogramma van Villa Pinedo. De stichting is winnaar van één van de drie Appeltjes van Oranje 2020 van het Oranje Fonds. Villa Pinedo biedt kinderen en jongeren met gescheiden ouders online...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.