Doorgaan naar hoofdcontent

Zomer (1969)

 


 
Zomer (1969)
 
Koning reikt Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2021 uit en opent met Prinses Beatrix de jubileumtentoonstelling 'Grensverkenners, Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 150 jaar'
Zijne Majesteit de Koning reikt woensdag 14 juli de Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2021 uit in het Koninklijk Paleis Amsterdam. Ter gelegenheid van het 150-jarig bestaan is er een speciale jubileumtentoonstelling 'Grensverkenners, Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 150 jaar' die...
 
Koning en minister-president bij Nederlandse Veteranendag
Zijne Majesteit de Koning en minister-president Rutte zijn zaterdagmiddag 26 juni aanwezig bij de Nederlandse Veteranendag, het jaarlijkse eerbetoon aan alle Nederlandse veteranen. Dit jaar vindt de viering plaats in de Koninklijke Schouwburg in Den Haag, waar vier veteranen hun bijzondere verhalen...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.