Doorgaan naar hoofdcontent

10 redenen om met de Nightjet naar Tirol te reizen

 


 
10 redenen om met de Nightjet naar Tirol te reizen
Sind eind mei 2021 rijdt er weer een dagelijkse nachttrein van Amsterdam naar Oostenrijk: de Nightjet. Nadat de trein in Amsterdam vertrokken is kun je ook nog instappen in Utrecht, Arnhem en stopt de
 
Malaysia: En Route to Economic Growth
Malaysia managed to steer its economy through COVID – 19 moderately in 2020 compared to its regional peers. However, the wake of 2021 witnessed an increase in daily cases which caused the Government to impose tighter measures to contain the pandemic. Despite this, Malaysia's momentum for...
 
Indonesië zet drie buitenlanders land uit en weigert 11 toegang tot het land
Indonesië heeft drie buitenlanders het land uitgezet en 11 de toegang tot het land geweigerd. Reden? Het overtreden van de coronamaatregelen en het niet bij zich hebben van een vaccinatiebewijs.  Overtreden coronamaatregelen Op 8 juli 2021 voerden de autoriteiten in de toeristische...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.