Doorgaan naar hoofdcontent

6 hele mooie fietsroutes door Nationaal Park Hohe Tauern vanuit Wald-Königsleiten

 


 
6 hele mooie fietsroutes door Nationaal Park Hohe Tauern vanuit Wald-Königsleiten
[IL:ATSALZ068] en [IL:ATSALZ042] vormen samen een gemeente in het Salzburgerland, vlak bij de grens met Tirol. De twee sfeervolle dorpen zijn beide onderdeel van de [IL:ATTIRO190] en hebben meer dan g
 
Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie
 
Vervroegde tweede prik voor twaalf- tot en met zeventienjarigen
Jongeren van 12 tot en met 17 jaar, die op 16 augustus of later hun afspraak voor de tweede prik hadden staan, kunnen hun afspraak met twee weken versnellen en zo eerder volledig gevaccineerd zijn. Dat heeft minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid, Welzijn en Sport vandaag besloten. Vanaf begin...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.