Doorgaan naar hoofdcontent

Announcement: Dutch embassy Jakarta temporarily closed

 


 
Announcement: Dutch embassy Jakarta temporarily closed
Because of the deteriorating Covid situation, the Dutch embassy, including the consular section, will be closed temporarily. Staff will continue their work from home. You can still send your questions or share your concerns by email to: [email protected]
 
Vox gecensureerd wegens Twitter-dreiging tegen satirisch tijdschrift
De publicatie van El Jueves bevatte een reeks karikaturen van de leiders van de extreemrechtse partij Vox, waaronder José Antonio Ortega Lara. Hierop stelde Vox op Twitter voor het hoofd van de redactie op straat ter verantwoording te roepen voor de inhoud.
 
Duitsland verklaart heel Spanje tot risicogebied zonder effect op vakanties
Alle autonome regio's, ook de Canarische eilanden en de Balearen, behoren vanaf 11 juni in de ogen van de Duitse overheid tot risicozone vanwege de sterke toename van het aantal besmettingen in heel Spanje.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.