Doorgaan naar hoofdcontent

Bank J. Safra Sarasin: Back to Work Apéro

 


 
Bank J. Safra Sarasin: Back to Work Apéro
Kraftwerk, Selnaustrasse 25, 8001 Zürich
 
6 -13-20 aug TV: De eeuw van mijn moeder wordt in drie delen uitgezonden
6-13-20 augustus Met de voorstelling De eeuw van mijn moeder vertelt regisseur en artistiek leider van Het Nationale Theater Eric de Vroedt een persoonlijk en episch verhaal. Het Nationale Theater 11 augustus 22.55 TV: Het Uur van de Wolf Documentaire … Lees verder →
 
Uitgave Indisch Cahier Nijmegen
NIJMEGEN – Vanwege de coronamaatregelen is er ook dit jaar in Nijmegen op 15 augustus geen Indië-herdenking. Om toch veel mensen te bereiken, wordt het Indisch Cahier Nijmegen uitgegeven, een bundel over herdenken.   brugnijmegen.nl


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.