Doorgaan naar hoofdcontent

Catalaanse boekwinkels bedanken lezers voor steun tijdens coronacrisis

 


 
Catalaanse boekwinkels bedanken lezers voor steun tijdens coronacrisis
Donderdag 15 juli gaven ruim honderd boekwinkels in Catalonië de aftrap voor de eerste editie van Llibrestiu, Catalaans voor boekhandel. Het feest is georganiseerd om de lezers te bedanken dat ze tijdens de coronacrisis bij de lokale boekhandels bleven kopen.
 
LanguageOne Muscat @languageonemuscatoman
 
Spanje zet in op windenergie in kustwateren
Tegen 2030 wil Spanje met drijvende windturbines in de diepe wateren van zijn kusten tussen 1 en 3 gigawatt aan energie kunnen opwekken. Dit heeft het Spaanse ministerie voor Ecologische Transitie recent laten weten.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.