Doorgaan naar hoofdcontent

De beste stadsstranden van Spanje op rij

 


 
De beste stadsstranden van Spanje op rij
Wie een vakantiebestemming zoekt en twijfelt tussen city trip of strandvakantie, zit in Spanje goed. Langs de lange Spaanse kust liggen veel steden met prachtige stranden, die goed toegankelijk zijn en waar je alles vindt is voor een heerlijke dag in de zon.
 
Costa dei Trabocchi
Trabocco Toen Angelica en ik de eerste Trabocco zagen hadden we meteen zo'n wauw-reactie. Wat een knutselwerk van houten palen en touwen. Het leek zo on-europees. Dit hadden we eigenlijk meer op strandjes in Maleisië verwacht maar niet hier in Europa. Het lange houten platform van de Trabocco...
 
Half Spanje zonder stroom door onderbreking in verbinding met Frankrijk
In verschillende regio's in Spanje is de elektriciteit zaterdag namiddag voor langere tijd uitgevallen. Een incident met een watervliegtuig in Frankrijk ter bestrijding van een bosbrand was daarvoor de reden. Het vliegtuig zou een hoogspanningslijn hebben geraakt.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.