Doorgaan naar hoofdcontent

DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey

 


 
DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey
 
Thuiswerken is weer de norm en frisse lucht als aanvullende basisregel
Werk weer thuis, tenzij het niet anders kan, en zorg voor voldoende frisse lucht in binnenruimtes. Dat zeiden minister-president Rutte en minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport De Jonge op 19 juli na afloop van de wekelijkse bijeenkomst van het kabinet, waarbij wordt gesproken over de...
 
Major changes to Panama's Friendly Nations Residency Program
Major changes to Panama's Friendly Nations Residency Program The Government of Panama recently passed a new law (Executive Decree 197, 7th of May 2021) that changes the requirements for the Friendly ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.