Doorgaan naar hoofdcontent

Duitsland en België passen reisadvies voor delen van Spanje aan

 


 
Duitsland en België passen reisadvies voor delen van Spanje aan
Het oplopende aantal besmettingen in Spanje heeft ertoe geleid dat Europese landen hun reisadviezen gaan aanpassen. Dat geldt met name voor de regio's Catalonië en Cantabrië waar afgelopen vrijdag de incidentie onder de twintigers boven de 1000 steeg.
 
E-health sector in the Hungarian Healthcare System
Hoe ziet de (digitale) gezondheidszorg in Hongarije eruit? En welke kansen biedt deze sector voor Nederlandse bedrijven met innovatieve, technologische producten en diensten? U vindt een samenvatting ...
 
Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.