Doorgaan naar hoofdcontent

E-health sector in the Hungarian Healthcare System

 


 
E-health sector in the Hungarian Healthcare System
Hoe ziet de (digitale) gezondheidszorg in Hongarije eruit? En welke kansen biedt deze sector voor Nederlandse bedrijven met innovatieve, technologische producten en diensten? U vindt een samenvatting ... Lees meer
 
Mix en match BioNTech/Pfizer na AstraZeneca is net als twee keer AstraZeneca veilig en effectief
Minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid, Welzijn en Sport biedt mensen de gelegenheid om na een eerste keer AstraZeneca daarna een vaccin BioNTech/Pfizer te krijgen. De Gezondheidsraad gaf gisteren einde dag groen licht om deze vaccins te kunnen combineren, het zogenoemde heteroloog vaccineren....
 
LanguageOne Muscat @languageonemuscatoman


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.