Doorgaan naar hoofdcontent

Familiewet moet voor meer gelijkheid en minder armoede zorgen in Spanje

 


 
Familiewet moet voor meer gelijkheid en minder armoede zorgen in Spanje
Een nieuwe wet voor familiaire diversiteit moet in Spanje ondersteuning gaan bieden aan alle andere gezinsvormen dan de traditionele. Het ministerie van Sociale Rechten richt de pijlers met een verlengd ouderschapsverlof vooral op alleenstaande moeders.
 
Herculesramp 25 jaar geleden: 'Dit mag nooit worden vergeten'
Op Vliegbasis Eindhoven en in het centrum van de stad is vandaag stilgestaan bij de Herculesramp. 25 jaar geleden stortte een Belgische C-130 neer op het militaire terrein. Dat gebeurde nadat het vliegtuig tijdens de landing in botsing kwam met een zwerm spreeuwen. Daarbij kwamen 34 van de 41...
 
Dutcham - Meet our new Business Development Manager
Dutcham is pleased to welcome Mr. Renê André Veiga to the new position of Business Development Manager effective today, Thursday 15 July 2021.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.