Doorgaan naar hoofdcontent

Frankrijk gaat negatieve PCR van 24 uur oud eisen van reizigers uit Spanje

 


 
Frankrijk gaat negatieve PCR van 24 uur oud eisen van reizigers uit Spanje
Wie binnenkort vanuit Nederland naar Spanje wil reizen met de auto en door Frankrijk komt, moet een negatieve PCR-test kunnen overleggen van maximaal 24 uur oud. Dat geldt ook voor de terugreis van Spanje naar Nederland. Dit geldt alleen voor niet-gevaccineerden.
 
Politie Ibiza pakt man op die in privéjet vol drugs aankwam op eiland
De Guardia Civil op Ibiza heeft gemeld op 16 april een man te hebben opgepakt die met een privéjet vol drugs op Ibiza landde. De man stapte uit een transoceanische vlucht met cocaïne, marihuana, hasj en andere verdovende middelen.
 
#39 Peter en Tygo gaan na 1,5 jaar naar Nederland!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.