Doorgaan naar hoofdcontent

Frankrijk, het dilemma Groene Algen

 


 
Frankrijk, het dilemma Groene Algen
Ook in Bretagne dwingt de rechter de overheid tot actie i.r.t. milieu. Op 4 juni jl. heeft de administratieve rechtbank van Rennes uitspraak gedaan in een zaak die was aangespannen door de Stichting Eaux et Rivières (water en rivieren), die al jaren pleit voor effectievere maatregelen om de...
 
Een nieuw nummer van De Moderne Tijd
 
Winkelen op Schiphol in nieuw jasje met focus op totaalbeleving
 Hiermee verdwijnt SeeBuyFly als apart merk uit het winkelbeeld, omdat de luchthaven zich meer gaat richten op een bredere winkel- en horecabeleving voor de Nederlandse en Internationale reizigers, terwijl de associatie van SeeBuyFly vooral gaat over de prijs van een product. Naast de rijkheid...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.