Doorgaan naar hoofdcontent

Hof keurt avondklok voor plaatsen met veel besmettingen Valencia goed

 


 
Hof keurt avondklok voor plaatsen met veel besmettingen Valencia goed
Het Openbaar Ministerie van de regio Valencia heeft laten weten op maandag de avondklok goed te keuren, zoals die vrijdag is voorgesteld door de regionale regering. Er komt eveneens groen licht voor de beperkingen op samenkomsten.
 
Prinses Beatrix bezoekt tentoonstelling 'Voorhout Monumentaal'
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden bezocht maandagmiddag 12 juli 2021 de beeldententoonstelling 'Voorhout Monumentaal' op het Lange Voorhout en in de binnentuin van Pulchri Studio in Den Haag. Aan het Lange Voorhout zijn twintig beelden dag en nacht gratis te bezichtigen....
 
Digitale conservering van kerk- en bestuursarchieven op de Molukken en Banda
Op zaterdag 19 juni gaf Dr. Hendrik E. Niemeijer een lezing over digitale conservering van o.a. kerkregisters op de Molukken. Meer dan 500 kerkboeken en andere archieven zijn opgespoord, soms per speedboot, en op Saparua gescand. Binnenkort komen de eerste … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.