Doorgaan naar hoofdcontent

Indonesische tiener erft meer dan £400.000 van voormalig BBC-redacteur

 


 
Indonesische tiener erft meer dan £400.000 van voormalig BBC-redacteur
Een 15-jarig Indonesisch meisje blijkt de erfgename te zijn van een in 2020 overleden BBC-redacteur. In zijn halfvrijstaande woning in Kent, vond een onderzoeksteam een verborgen 'schat' bestaande uit Chinese artefacten.    Alexander Thomson, voormalig Verre Oosten- en...
 
Templo Romano de Évora
Évora is een uiterst sfeervolle plaats in de Alentejo, waarvan het oude centrum sinds 1986 op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staat.  Deze plaats daterend uit de Romeinse tijd, had zijn gouden eeuw in de 15de eeuw, toen de Portugese koningen daar hun residentie vestigden. Je vindt de Templo Romano...
 
LanguageOne Singapore @LanguageOneSingapore


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.