Doorgaan naar hoofdcontent

LanguageOne Kuala Lumpur @languageonekualalumpur

 


 
LanguageOne Kuala Lumpur @languageonekualalumpur
 
Onderzoek naar nieuwe techniek om concentraties ultra fijnstof op Schiphol omlaag te brengen
Schiphol, Wageningen University & Research (WUR) en Koninklijk Nederlands Lucht- en Ruimtevaartcentrum (NLR) doen onderzoek naar een innovatieve techniek om de hoeveelheid aanwezige ultra fijnstofdeeltjes te verminderen en de lokale luchtkwaliteit op Schiphol en in de directe omgeving te...
 
Vertrouwensbeginsel en alimentatieaftrek
ECLI:NL:RBZWB:2021:3022 Instantie Rechtbank Zeeland-West-Brabant Datum uitspraak 18-06-2021 Datum publicatie 12-07-2021 Zaaknummer AWB – 20 _ 6612 Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Eerste aanleg – enkelvoudig Inhoudsindicatie deze uitspraak is niet voorzien van een...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.