Doorgaan naar hoofdcontent

LanguageOne Muscat @languageonemuscatoman

 


 
LanguageOne Muscat @languageonemuscatoman
 
Nederlandse school in Aarhus
"Jongeren in Nederland lezen steeds minder en hebben minder plezier in lezen. Onderzoek wijst uit dat kinderen die fysieke boeken om zich heen hebben, een grotere kans hebben om te gaan en te blijven lezen. Een goede leesomgeving helpt leesachterstanden te verminderen." Lezen is dus niet alleen...
 
44 procent IC-bedden Catalonië bezet door Covid-patiënten in kritieke toestand
Volgens het door het ministerie van Volksgezondheid openbaar gemaakte gegevens wordt 44 procent van de IC-bedden in Catalonië ingenomen door Covid-patiënten in kritieke toestand. Dat is bijna het drievoudige van het nationale gemiddelde.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.