Doorgaan naar hoofdcontent

Leven in Nederland is relatief erg duur

 


 
Leven in Nederland is relatief erg duur
Wie geen zin heeft om overal extreem veel voor te betalen, kan beter maar emigreren naar een ander EU-land. Met name Bulgarije, Hongarije en Roemenië zijn vele malen goedkoper om te wonen dan het dure Nederland. The post Leven in Nederland is relatief erg duur appeared first on Grenzenloos.
 
Nederland en Afrika @NLenAfrika
 
Spanje presenteert atleten en voorspelt winkansen Olympische Spelen 2020
Maandag maakte het Olympisch Comité van Spanje de namen bekend van de 321 atleten die Spanje dit jaar in Tokyo zullen vertegenwoordigen. Nu is bekend aan welke sporten Spanje meedoet en voorspellen kenners waar de meeste kansen liggen voor Spanje.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.