Doorgaan naar hoofdcontent

Malaysia a favoured expansion destination for Asean companies — Standard Chartered survey

 


 
Malaysia a favoured expansion destination for Asean companies — Standard Chartered survey
Close to half of Asean companies' senior executives see Malaysia as a favoured expansion destination for growth opportunities in the 10-nation bloc, said Standard Chartered today. According to a survey commissioned by Standard Chartered for its Borderless Business: Intra-Asean Corridor, 49% of...
 
Kunnen we nog op vakantie vanuit Spanje met de stijgende incidentiecijfers?
Nu autoriteiten weer extra maatregelen invoeren om de verspreiding van het coronavirus te beteugelen, krijgen ook vakantiegangers daar steeds meer mee te maken. Wat als je in Spanje woont en op vakantie wilt naar het buitenland?
 
Dressuurteam voor Paralympische Spelen bekend


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.