Doorgaan naar hoofdcontent

Met de Zuidelijke Afdeling naar Museum Het Valkhof

 


 
Met de Zuidelijke Afdeling naar Museum Het Valkhof
 
Ook noodmaatregelen in 15 regio's buiten Java en Bali
De noodmaatregelen die van 3 juli tot 20 juli van kracht zijn op de eilanden Java en Bali, gelden vanaf maandag 12 juli 2021 ook in 15 regio's buiten beide eilanden. De noodbeperkingen die in Indonesië PPKM darurat worden genoemd, gelden ook daar vooralsnog tot 20 juli 2021.  De...
 
Een bridgeclub in Hua Hin?
Beste leden en bijna-leden, Bridgeclub in Hua Hin Onlangs ben ik in Hua Hin neergestreken als Nederlands gepensioneerde farang en nieuw-lid van de NVTHC, die op zoek is naar een bridgeclub. Waarschijnlijk bestaat dit hier momenteel niet. Dus vraag ik aan belangstellenden zich bij mij te...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.