Doorgaan naar hoofdcontent

Militairen binden strijd aan met water in Zuid-Limburg

 


 
Militairen binden strijd aan met water in Zuid-Limburg
De Koninklijke Landmacht schiet Zuid-Limburg te hulp. Dit deel van de provincie heeft te kampen met enorme wateroverlast en het ergste moet volgens de weersvoorspellingen nog komen. De militaire steunverlening gebeurt op verzoek van de Veiligheidsregio Zuid-Limburg. Naar verwachting gaan de eerste...
 
Spanje hoort bij Europese landen met hoogste vaccinatiebereidheid
De Spaanse overheid hoeft zich geen zorgen te maken over de groepsimmuniteit als de vaccinatiecampagne is afgerond. Nagenoeg het hele zorgpersoneel is ingeënt waardoor verplichte vaccinatie binnen de zorg in Spanje niet aan de orde is.
 
Wat als je PAARD vlak voor de Spelen OVERLIJDT?!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.