Doorgaan naar hoofdcontent

MoF launches National Supply Chain Finance Platform to assist SMEs, EXIM Bank kick starts programme with RM300m alloc...

 


 
MoF launches National Supply Chain Finance Platform to assist SMEs, EXIM Bank kick starts programme with RM300m allocation
The Ministry of Finance (MoF) today launched the National Supply Chain Finance Platform, dubbed as "JanaNiaga", with an aim to assist small and medium enterprises (SMEs) in maintaining a healthy cash flow while also limiting credit risk to financiers or financial institutions in...
 
"Let the Games begin?" De Olympische Spelen van meerdere kanten
Aan de vooravond van de Olympische en Paralympische Spelen ligt gastland Japan onder het vergrootglas. Dagbladen en televisieprogramma's brengen brokjes informatie over de spelen, de sport, logistiek en context. Atleten komen aan het woord en de stemming onder de inwoners … Lees verder...
 
Voorbereiding Olympische Spelen (1968)


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.