Doorgaan naar hoofdcontent

Moluks nieuws

 


 
Moluks nieuws
Op het plein bij het wijkgebouw staat dominee Hursupuny. Als enige maakt hij de tocht naar Kamp Nuis op blote voeten. Niemand kijkt er raar van op.   Groninger Gezinsbode In de afgelopen weken heb ik met stijgende emotie de vierdelige … Lees verder →
 
Nijmegen: Indische verhalen gebundeld
Vorig jaar hadden Indische organisaties in Nijmegen na de afgelasting alternatieven bedacht: 'Melatie-campagne' en 'Heel Nijmegen Vlagt', dit jaar wordt een verhalenbundel uitgegeven met de naam '(On)Gedeelde ervaringen' van het Indisch Cahier Nijmegen. In de bundel staan persoonlijke...
 
Een eerste Olympische finale voor Femke Heemskerk?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.