Doorgaan naar hoofdcontent

Nederland en Spanje opnieuw rood op nieuwe Europese coronakaart

 


 
Nederland en Spanje opnieuw rood op nieuwe Europese coronakaart
Dat Nederland vanaf donderdag opnieuw een rode regio is op de kaart van het ECDC komt niet als een verrassing. Ook Spanje kleurt rood. De nieuwste coronakaart werd donderdag gepresenteerd door het Europese RIVM.
 
Met een hoofd vol trauma stap je op het vliegtuig
 
De kroepoekmummie
Beste vrienden/relaties, Er is een herziene druk van 'De Kroepoekmummie'. Dit was nodig. Graag wil ik dit middels dit mailtje toelichten. Een paar jaar geleden schreef ik een artikeltje aangaande 'Onze Mooie Zonden'. Ik stelde: investeer altijd in een redacteur. … Lees...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.