Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie

 


 
Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie
 
Tip voor je zomervakantie in de bergen: overnachten in een VAYA resort in Oostenrijk
In een aantal bekende Oostenrijkse bergbestemmingen kun je tegenwoordig op en top genieten in een VAYA resort. Dit zijn stuk voor stuk exclusieve accommodaties met stijlvol ingerichte hotelkamers en a
 
Pompeiï
Opgravingen Nog iedere dag vanaf het jaar 1748 is men bezig met graven. 1/3de van de stad rust immers al 20 eeuwen lang nog altijd onder het aardoppervlak. Links en rechts zagen Angelica en ik inderdaad delen van de stad afgegrendeld voor bezoekers die hier dus niet mochten komen. Kun je je...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.