Doorgaan naar hoofdcontent

Olympische medailles brengen geld voor Poolse atleten

 


 
Olympische medailles brengen geld voor Poolse atleten
Ambtenaren hebben geldbeloningen beloofd aan Poolse atleten die medailles meebrengen van de komende zomer Olympische Spelen in Tokio. Na een besluit van het Pools Olympisch Comité kunnen alle atleten die deelnemen aan individuele sporten hopen op 120.000 złoty (ongeveer EUR 26.700, USD 31.600) voor...
 
Govt allocates RM3.8 bil for four-month PSU 4.0 from Aug 1
The Government will extend the Wage Subsidy Programme (PSU) to PSU 4.0 which will be implemented over four months from Aug 1, 2021, aimed at helping employers to continue their business and retain their employees, said Finance Minister Tengku Datuk Seri Zafrul Abdul Aziz. He said for PSU 4.0, a...
 
Ook striktere coronamaatregelen buiten Java en Bali
Op de eilanden Java en Bali gelden, vanwege de verspreiding van de zeer besmettelijke deltavariant, in de periode 3 tot 20 juli 2021 noodbeperkingen, in Indonesië PPKM darurat genoemd. Omdat ook in gebieden buiten Java en Bali, het virus hevig huishoudt, heeft de Indonesische regering besloten ook...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.